CHARYTATYWNA AKCJA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „NAKARM BURKA”

ODBYŁA SIĘ W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU TOWARZYSTWA OBRONY ZWIERZĄT RP „ANIOŁY ZE SZKOŁY”

MIESIĄC PAŹDZIERNIK JEST W POLSCE MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT A ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT – TO ŚWIĘTO OBCHODZONE COROCZNIE  4 PAŹDZIERNIKA w dzień wspominania w Kościele Św. Franciszka z Asyżu – patrona zwierząt, ekologów i ekologii

W ZWIĄZKU Z TYM SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZORGANIZOWAŁO ZBIÓRKĘ:

• ŻYWNOŚCI, KARMY SUCHEJ I MOKREJ,
  • KOCY, RĘCZNIKÓW
  • ZABAWEK DLA PSÓW I KOTÓW PRZEBYWAJĄCYCH W SCHRONISKU

W PAŹDZIERNIKU ZEBRANE PRODUKTY DLA ZWIERZĄT ZOSTAŁY PRZEKAZANE MIEJSKIEMU SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT W TYCHACH

Grupa wolontariuszy z klas 1c, 2e i 3b, we wtorek 27 października 2015r. wybrała się pod opieką pani psycholog Agaty Siwy na wycieczkę do Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach, gdzie mieliśmy okazję poznać zasady funkcjonowania tej instytucji, posłuchać ciekawego wykładu na temat psychologii zwierząt oraz poznać przebywające w tym miejscu psy i koty.

Dziękujemy za współpracę!

Podziękowanie_Tyski_Zakład_Usług_Komunalnych_1 Podziękowanie_Tyski_Zakład_Usług_Komunalnych_2