W dniach 16-22 listopada Gimnazjum włączyło się w działania Wydziału Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE. Uczniowie zostali zapoznanie z tematyką Globalnej Edukacji, poszczególne klasy wyłoniły też swoich przedstawicieli, którzy zorganizowali Interkontynentalne Śniadanie oraz spróbowali swoich sił w Konkursie Wiedzy o Świecie. Wielkim wydarzeniem w szkole było również debata poruszająca ważki temat pomocy humanitarnej dla innych krajów w kontekście naszych wewnętrznych problemów społecznych.

Grupa naszych uczniów uczestniczyła też Grze Miejskiej Fair Train.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i fotorelacji,

koordynatorki: Magdalena Dybał-Nowakowska i Agnieszka Mathea

 

 

 

https://photos.google.com/share/AF1QipNlQkJ3P99N8kIoJOqnD5vqEmugwhKjJc6rrwsftWKQQURiFOvzZr_2KKghpm6AiA?key=NUdHMldKbGZRRWhTX1ViazI5aGRXaFhQWVIyczB3