W październiku 2015r. w ramach szkolnego programu “Młodzi poznają Europę” zwiedzaliśmy Londyn.  I jak po każdym wyjeździe, tak i tym razem nasze nauczycielki:  K. Janowiec i M. Kurek ogłosiły konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie  z wyjazdu . Konkurs zatytułowano “Londyn oczami młodych”.
Nasze najlepsze fotografie miały być prezentowane w MDK w Podlesiu w ramach spotkań Klubu Podróżnika  “Rajza”,  zostaliśmy również poproszeni przez panią B. Kliś o przeprowadzenie  spotkania, na którym opowiemy innym miłośnikom podróży o naszych przygodach i wrażeniach z Londynu. Najlepsze zdjęcie wybrane przez szkolne jury zrobił uczeń klasy III a Szymon Morys.
Największą nagrodą dla uczestników konkursu było zobaczenie swoich prac w dużym formacie, profesjonalnie oprawionych i pięknie wyeksponowanych na ścianach.

 

IMG_1112