ZASTĘPSTWA  wtorek 24 kwietnia 2018r.

lekcja K. Janowiec A. Mathea A. Tomaszkiewicz T.Kierepko
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1     2b G. Kokot – j.angielski 3b lekcja odwołana 2a zgodnie z planem
2 3a K. Oliwa – j.angielski

z II gr.

3a K. Oliwa – j.angielski

z II gr.

3b M. Czerny – j. polski  
3 3b wyjście 2c wyjście 2a M. Wojnicka -matematyka Va K. Walczak – matematyka
4         3d wyjście
5     2a G. Kokot – j.angielski 2e G. Przyłucka – zajęcia techniczne IVa I. Dudzik – plastyka
6     IIIa lekcja odwołana IVb lekcja odwołana 2d zgodnie z planem

 

 

lekcja K. Niemiec B. Głąbica B. Kornaś K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1                
2 VIIa zgodnie z planem     2a D. Zemła – wychowanie fizyczne    
3   2e B. Rogala – biologia 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne    
4   2a K. Wieczorek – fizyka 3b wyjście    
5 2c A. Kuczek – j.polski 3b wyjście   3d D. Zemła – wychowanie fizyczne
6     3c zgodnie z planem 2b zgodnie z planem 3d K. Oliwa – j. angielski
      3d zgodnie z planem     2e lekcja odwołana

 

 

lekcja J. Chrobak
klasa nauczyciel zastępujący
1    
2    
3 2d G. Kokot – j. angielski
4 2c D. Zemła – wychowanie  fizyczne
5 2b K. Drabik – chemia
6    
     

 

ZASTĘPSTWA  poniedziałek 9 kwietnia 2018r.

lekcja K. Drabik K. Niemiec
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2c K. Wieczorek – fizyka
2 2e K. Walczak – matematyka
3 3a J. Chrobak – chemia
4 VIIa A. Kuczek – j. polski
5 3c A. Kuczek – j. polski 2d A. Tomaszkiewicz – matematyka
6 3b J. Chrobak – chemia 3a M. Dybał – Nowakowska – biologia
7 2a lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  piątek 23 marca 2018r.

lekcja G. Kokot E. Ciesielska K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 2d lekcja odwołana
1 2d lekcja odwołana
2 3c A. Kuczek – j. polski
3 IVa M. Czerny – j. polski
4 2a A. Mathea – j. angielski
5 VIIa I. Dudzik – plastyka IVb M. Czerny – j. polski IVa D. Zemła – wychowanie fizyczne
6 IVb M. Kurek – historia VIIa A. Kuczek – j. polski VIIa A. Kuczek – j. polski
7 3d lekcja odwołana
8 3d lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  czwartek 22 marca 2018r.

lekcja A. Kuczek T. Kierepko K. Niemiec
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 VIIa K. Drabik – chemia
2 VIIa K. Drabik – chemia 2a M. Czerny – j. polski 3b wyjazd
3 3c M. Czerny – j. polski 2d K.Laskowska – j. polski
4 2c I. Dudzik – historia Va W. Podsiadło – wychowanie fizyczne
5 IVa D. Zemła – wychowanie fizyczne VIIa E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
6 2e K. Szczepańska – wychowanie fizyczne
7

 

 

lekcja G. Kokot B. Kornaś
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 Va W. Podsiadło – wychowanie fizyczne
2 3c K. Janowiec – j. niemiecki Va K. Oliwa – j. angielski
3 2a A. Mathea – j. niemiecki 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne
4 IVa M. Kurek – historia
5 IVb K. Szczepańska – wychowanie fizyczne 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne
6 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne
7 VIIa J. Świerklańska – j. niemiecki

ZASTĘPSTWA  wtorek 20 marca 2018r.

lekcja A. Jendrysik – Suchy G. Kokot B. Kornaś M. Nowakowska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2b A. Mathea –j. angielski
2 Va T. Kierepko –

j. polski

2a D. Zemła – wychowanie fizyczne 2b M. Czerny –

j. polski

3 IIIa wyjazd 3b B. Dolina – religia 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne
4 VIIa K. Oliwa –

j. angielski

IVb A. Mathea –

j. angielski

3b D. Zemła – wychowanie fizyczne
5 2a A. Mathea –

j. angielski

6 2b D. Zemła – wychowanie fizyczne

ZASTĘPSTWA  piątek 16 marca 2018r.

lekcja A. Mathea J.Świerklańska A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 VIIa religia ( za 8 lekcję w czwartek)
1 3b lekcja odwołana
2 3a K. Oliwa – j.angielski

( z II gr.)

3a K. Oliwa – j. angielski

( z II gr)

3 2a K. Janowiec – j. niemiecki Va M. Wojnicka – matemayka
4 2a G. Kokot – j. angielski 2a G. Kokot – j.angielski

( z II gr.)

5 2c M. Wojnicka – matematyka VIIa G. Kokot – j. angielski

( z II gr.)

2e M. Czerny – j.polski
6 Va lekcja odwołana 2b lekcja odwołana
7 3d lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  czwartek 15 marca 2018r.

lekcja G. Przyłucka A. Jendrysik – Suchy B. Kornaś J. Świerklańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3c lekcja odwołana Va D. Zemła – wychowanie fizyczne
2 Va D. Zemła – wychowanie fizyczne
3 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne
4 3a A. Mathea –

j. angielski

5 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne 3c A. Kuczek –

j. polski

6 VIIa lekcja odwołana 2b D. Zemła – wychowanie fizyczne VIIa G. Kokot –

j. angielski

za 7 lekcję

7 VIIa lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  środa 14 marca 2018r.

lekcja T. Kierepko A. Jendrysik I. Dudzik J.Świerklańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2b lekcja odwołana 2a K. Drabik – chemia
2 IIIa wyjazd 2a B. Głąbica – geografia
3 IVa G. Kokot – j. angielski 2e M. Kurek – historia 2a wyjazd 2b wyjazd
4 Va K. Szczepańska –wychowanie fizyczne 3a K. Oliwa –

j. angielski

3a K. Oliwa –

j. angielski

5 2d K. Niemiec – biologia Va K. Wieczorek – matematyka
6 3d K. Niemiec – biologia 3b ks. T. Mężyk – religia
7 3d K. Wieczorek – fizyka 3a K. Walczak – matematyka
8 VIIa wyjazd

 

 

lekcja A. Kuczek B. Dolina D. Zemła
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a K. Oliwa – j.angielski
2 VIIa zgodnie z planem 3c K. Szczepańska – wychowanie fizyczne
3 3c M. Wojnicka – matematyka
4 2c wyjazd IVb A. Tomaszkiewicz – matematyka 2a wyjazd
5 2b wyjazd IVa A.Sielicka – zajęcia z pedagogiem
6 2b wyjazd 2a wyjazd
7 2c wyjazd
8 2b wyjazd

 

lekcja B. Kornaś A. Mathea K. Laskowska E. Ciesielska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a K. Oliwa –

j. angielski

2 Va J. Chrobak – historia
3 2b wyjazd 3b M. Czerny –

j. polski

4 2a wyjazd 3b M. Czerny –

j. polski

5 3b K. Janowiec – matematyka 2b wyjazd
6 2c wyjazd 2b wyjazd IVa M. Misiak – edukacja czytelnicza **
7 IVa K. Walczak* – matematyka 2d M. Wojnicka – matematyka**
8

ZASTĘPSTWA  wtorek 13 marca 2018r.

lekcja I. Dudzik J. Świerklańska A. Kuczek G. Przyłucka
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 VIIa K. Drabik – chemia
2 2c K. Drabik – chemia
3 3c K. Wieczorek – Guzowska – fizyka
4 2a B. Głąbica – geografia VIIa K. Oliwa – j. angielski
5 3b B. Głąbica – geografia 3d B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 Va lekcja odwołana IVa lekcja odwołana
7 3a J. Chrobak -historia Va lekcja odwołana
8 Va lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  poniedziałek 12 marca 2018r.

lekcja G. Przyłucka G. Kokot A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
3 2b A. Mathea – j. angielski 2b M. Czerny – j. polski
4 IVa B. Kornaś – wychowanie fizyczne 3b A. Mathea – j. angielski 3a J. Świerklańska –

j. niemiecki

5 2a A. Tomaszkiewicz – matematyka VIIa J. Świerklańska –

j. niemiecki z II gr.

6 IVb lekcja odwołana 3c A. Kuczek – j.polski Va religia za 7 lekcję
7 2c A. Kuczek – j.polski VIIa lekcja odwołana 2e lekcja odwołana
8

ZASTĘPSTWA  piątek 9 marca 2018r.

lekcja I. Dudzik E. Ciesielska A. Jendrysik G. Kokot
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 2d lekcja odwołana
1 3a lekcja odwołana 2d lekcja odwołana
2 3b J. Chrobak – historia 3a J. Świerklańska –

j. niemiecki

3c A. Kuczek – j.polski
3 3c A. Kuczek – j. polski Va M. Wojnicka – matematyka IVa IVa – M. Misiak edukacja czytelnicza
4 3a P. Dubiel – zajęcia z psychologiem 2a A. Mathea – j. angielski
5 3a J. Chrobak – historia IVa K. Szymik – j.polski 2e M. Czerny – j. polski VIIa J. Świerklańska –

j. niemiecki

6 3b K. Szymik j. polski VIIa K. Szczepańska – wychowanie fizyczne 2b lekcja odwołana IVb P. Dubiel – zajęcia z psychologiem
7 VIIa A. Kuczek – j.polski

 

lekcja M. Kurek K. Oliwa D. Zemła E. Musiała
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IVa lekcja odwołana 3b K. Janowiec –

j. niemiecki

1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
2 3b J. Chrobak – historia 3a J. Świerklańska –

j. niemiecki

1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
3 2e M. Czerny – j.polski 2a J. Świerklańska –

j. niemiecki

3a B. Kornaś –wychowanie fizyczne 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
4 3d M. Wojnicka – matematyka 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna 2b B. Kornaś –wychowanie fizyczne
5 3d M. Misiak – preorientacja zawodowa 2d P. Dubiel – zajęcia z psychologiem
6 2a B. Kornaś –wychowanie fizyczne
7 3b B. Kornaś –wychowanie fizyczne

ZASTĘPSTWA czwartek 8 marca 2018r.

lekcja K. Oliwa G. Kokot A. Jendrysik – Suchy D. Zemła
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3d lekcja odwołana
2 3d lekcja odwołana 3c G. Przyłucka – informatyka za 1 lekcję, II grupa godzinę później
3 2a A. Mathea –

j. angielski

2a A. Mathea –

j. angielski

3a B. Kornaś – wychowanie fizyczne
4 2d A. Mathea – j. angielski IVa K. Walczak – matematyka 3c B. Kornaś – wychowanie fizyczne
5 IVb K. Janowiec –

j. niemiecki

3b B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 VII J. Świerklańska –

j. niemiecki z II grupą

2b B. Kornaś – wychowanie fizyczne
7 VIIa J. Świerklańska –

j. niemiecki z II grupą

 

lekcja E. Musiała I. Dudzik M. Kurek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 1a M. Dybał –  Nowakowska edukacja wczesnoszkolna IVa lekcja odwołana
2 1a B. Kornaś – wychowanie fizyczne 3a B. Głąbica – geografia
3 1a B. Kornaś – wychowanie fizyczne
4 1a B. Kornaś – wychowanie fizyczne 3b J. Chrobak – historia 3b J. Chrobak – historia
5 1a B. Kornaś – wychowanie fizyczne 2a J. Chrobak – historia 2a J. Chrobak – historia
6 IVb J. Chrobak – historia
7 3d lekcja odwołana 3c lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA  wtorek 6 marca 2018r.

lekcja K. Wieczorek – Guzowska K. Oliwa D. Zemła G. Kokot
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2c K. Drabik – chemia 3d lekcja odwołana 2b A. Mathea – j.angielski
2 2d K. Drabik – chemia 3a A. Mathea – j.angielski 2a B. Kornaś – wychowanie fizyczne
3 3b K. Janowiec – j.niemiecki 3a B. Kornaś – wychowanie fizyczne 3b K. Janowiec –

j. niemiecki

4 2b K. Drabik – chemia 3b B. Kornaś – wychowanie fizyczne IVb P. Dubiel – zajęcia

z psychologiem

5 VIIa A. Kuczek – j.polski 2a A. Mathea – j.angielski 3c B. Kornaś – wychowanie fizyczne 2a A. Mathea – j.angielski
6 VIIa A. Kuczek – j.polski 3d A. Lenarcik – j.angielski 2b B. Kornaś – wychowanie fizyczne

 

 

lekcja E. Musiała M. Nowakowska I. Dudzik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 1a M. Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
2 2b T. Kierepko – j.polski
3 1a M. Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
4 1a M. Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna 2a B. Głąbica – geografia
3b B. Głąbica – geografia
Va
3a J. Chrobak – historia
Va lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA poniedziałek 5 marca 2018r.

lekcja E. Musiała K. Wieczorek K. Oliwa E. Ciesielska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna

 

3d lekcja odwołana
2 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna

 

VIIa K. Walczak – matematyka 2d M. Czerny – j.polski
3 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna

 

2a M. Czerny – j. polski 1b A. Lenarcik – edukacja wczesnoszkolna 2d B. Kornaś – wychowanie fizyczne
4 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna

 

3d M. Kurek – historia 3a J. Świerklańska – j.angielski 2d B. Kornaś – wychowanie fizyczne
5 2e A. Tomaszkiewicz – matematyka IVa B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 2d B. Dolina – religia za 8 lekcję 3d K. Szczepańska  – wychowanie fizyczne
3d K. Szczepańska  – wychowanie fizyczne

ZASTĘPSTWA poniedziałek 5 marca 208r.

lekcja E. Musiała K. Wieczorek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna
2 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna VIIa K. Walczak – matematyka
3 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna 2a M. Czerny – j. polski
4 1a M. Dybał – Nowakowska – edukacja wczesnoszkolna 3d M. Kurek – historia
5 2e A. Tomaszkiewicz – matematyka
6 2d B. Dolina – religia za 8 lekcję

ZASTĘPSTWA  piątek 2 marca 2018r.

lekcja J. Chrobak D. Zemła K. Wieczorek E. Musiała
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2b lekcja odwołana VIIa B. Głąbica – geografia 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna
2 2d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna
3 2c M. Wojnicka – matematyka 3a B. Kornaś  – wychowanie fizyczne 2d K. Walczak – matematyka 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna
4 2c E. Ciesielska – wychowanie fizyczne 2b B. Kornaś  – wychowanie fizyczne VIIa A. Jendrysik – j.angielski
5 3a I. Dudzik – historia
6 3c lekcja odwołana 2a B. Kornaś  – wychowanie fizyczne
7 3a lekcja odwołana 3b B. Kornaś  – wychowanie fizyczne
8 3b lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  czwartek 1 marca 2018r.

lekcja K. Janowiec J. Chrobak
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IVb lekcja odwołana
2 3d K. Walczak –matematyka
3 2b I. Dudzik – historia
4 3a A. Mathea – j.niemiecki 2a K. Drabik – chemia
5 2b K. Drabik – chemia
6 2c A. Kuczek – j.polski
7 2c lekcja odwołana 2a lekcja odwołana
8 2c lekcja odwołana

 

lekcja E. Musiała D. Zemła
klasa klasa nauczyciel zastępujący
1 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna
2 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna
3 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna 3a B. Kornaś – wychowanie fizyczne
4 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna 3c B. Kornaś – wychowanie fizyczne
5 1a M. Dybał – Nowakowska edukacja wczesnoszkolna 3b B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 2b B. Kornaś – wychowanie fizyczne

ZASTĘPSTWA  czwartek 15 lutego 2018r.

lekcja W. Podsiadło K. Oliwa
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3b K. Drabik – chemia 3d lekcja odwołana
2 2c K. Drabik – chemia 3d lekcja odwołana
3 2c apel – M. Nowakowska 2a A. Mathea –apel
4 3d apel – M. Nowakowska 2d K. Niemiec – biologia

ZASTĘPSTWA  środa  14 lutego 2018r.

lekcja A. Romański
klasa nauczyciel zastępujący
4 2b M. Wojnicka – matematyka
5 2c A. Kuczek – j. polski
6 VIIa A. Kuczek – j.polski
7 2a lekcja odwołana
8 3a K. Wieczorek – fizyka
9 3 K. Wieczorek – fizyka

ZASTĘPSTWA wtorek 13 lutego 2018r.

lekcja A. Romański
klasa nauczyciel zastępujący
1 3c K. Drabik – chemia
2 IVb M. Czerny – j. polski
3 IVa K. Wieczorek – matematyka
4 Va A. Mathea – j.angielski
5 2d B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 2e J. Chrobak – historia
7 3b K. Wieczorek – fizyka

ZASTĘPSTWA piątek 26 stycznia 2018r.

lekcja M. Czerny M. Wojnicka K. Laskowska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IVb lekcja odwołana
2 IVb lekcja odwołana Va K. Wieczorek – fizyka 2b A. Kuczek – j. polski
3 3b M. Kurek – historia 2c K. Walczak – matematyka 3b M. Kurek – historia
4 2e M. Nowakowska- matematyka 3b A. Tomaszkiewicz – matematyka
5 2a T. Kierepko – j. polski 3c A. Kuczek – j. polski
6 3a A. Lenarcik – j. polski

ZASTĘPSTWA  czwartek 25 stycznia 2018r.

lekcja B.Kornaś M. Spławiński M. Czerny M. Wojnicka
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3c lekcja odwołana
2 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne IVb M. Kurek – historia 2b K. Walczak – matematyka
3 IVa K. Szczepańska – wychowanie fizyczne 3b K. Laskowska – j.polski Va M. Kurek – historia
4 2a D. Zemła – wychowanie fizyczne 3b A. Tomaszkiewicz – matematyka
5 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne 2e K. Oliwa – j.angielski
6 2b D. Zemła – wychowanie fizyczne 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne 3a A. Lenarcik – j.polski
7 2a T. Kierepko – j.polski
8

 

ZASTĘPSTWA  środa 24 stycznia 2018r.

lekcja K. Szczepańska M. Spławiński M. Czerny M. Wojnicka
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 3d 3d trening odwołany
1 3d 3d trening odwołany 2e lekcja odwołana
2 Va B. Kornaś – wychowanie fizyczne IVb B. Tarasek – przyroda
3 VIIa E. Ciesielska – wychowanie fizyczne 3b K. Laskowska –

j. polski

4 VIIa D. Zemła – wychowanie fizyczne 3b K. Laskowska –

j. polski

2c A. Mathea – j.angielski
5 2e D. Zemła – wychowanie fizyczne 2a T. Kierepko –

j. polski

Va I. Dudzik – plastyka
6 2e D. Zemła – wychowanie fizyczne 3c A. Kuczek –

j. polski,

7 2b K. Walczak – matematyka

ZASTĘPSTWA środa 17 stycznia 2018r.

lekcja G. Przyłucka
klasa nauczyciel zastępujący
3 3d M. Misiak – edukacja czytelnicza
4 3a J. Świerklańska – informatyka
5 3b A. Mathea – j. angielski
6 3b M. Nowakowska – informatyka
7 3a M. Nowakowska – informatyka
8 3c lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  wtorek 16 stycznia 2018r.

lekcja J. Chrobak A. Kuczek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
2 2c M. Kurek – historia
3 VIIa K. Janowiec – j.polski
4 2c I. Dudzik – historia
5 2b W. Madey – chemia
6 3b W. Madey – chemia
7 3a I. Dudzik – historia
8 VIIa lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA piątek 12 stycznia 2018r.

lekcja J. Chrobak K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
3 2d M. Nowakowska – nadzór
4 2c M. Nowakowska – historia

( sprawdzian)

5 3a I. Dudzik – historia Va D. Zemła – wychowanie fizyczne
6 2b M. Nowakowska – historia VIIa E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
7 2c lekcja odwołana 3d lekcja odwołana
8 3d lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA czwartek 11 stycznia 2018r.

lekcja J. Chrobak K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2e lekcja odwołana Va lekcja odwołana
2 2a W. Madey – chemia 2e lekcja odwołana
3 2b A. Kuczek –j. polski
4 VIIa E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
5 2b W. Madey – chemia 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
6 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne

ZASTĘPSTWA poniedziałek 8 stycznia 2018r.

lekcja K. Oliwa A. Kuczek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3d lekcja odwołana
2 2d M. Wojnicka – matematyka
3 Ib A. Lenarcik – edukacja wczesnoszkolna VIIa W. Podsiadło – j.polski
4 3a W. Podsiadło – edb
5
6 3d lekcja odwołana

 

Klasa 2c – po 2 lekcji wyjście do MDK, powrót około godziny 12:00

ZASTĘPSTWA  piątek 5 stycznia 2018r.

lekcja K. Drabik A. Kuczek K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2c zgodnie z planem
2 2b K. Laskowska – j. polski
3 VIIa M. Kurek – historia
4 3c M. Wojnicka – matematyka
5 Va zgodnie z planem
6 3b K. Wieczorek – Guzowska – fizyka VIIa zgodnie z planem
7 3d lekcja odwołana
8 3d lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA czwartek 4 stycznia 2018

lekcja K. Drabik
klasa nauczyciel zastępujący
1 2d K. Niemiec – chemia
2 2a J. Chrobak – chemia
3 VIIa A. Kuczek – j. polski
4 2e M. Czerny – j. polski
5 2b J. Chrobak – chemia
6 3c A. Kuczek – j. polski
7 2c A. Kuczek – j.polski

ZASTĘPSTWA  wtorek 2 stycznia 2018r.

lekcja K. Drabik
klasa nauczyciel zastępujący
2 2e B. Dolina – religia za 8 lekcję
3 3c K. Janowiec – j. niemiecki
4 2d K. Niemiec – biologia
5 2b J. Chrobak – chemia
6 3b J. Chrobak – chemia
7 2a lekcja odwołana

Zastępstwa wtorek 19 grudnia 2017r

lekcja A. Kuczek K. Drabik B. Dolina D. Zemła
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 Ib A. Lenarcik – edukacja wczesnoszkolna
2 2c A. Jendrysik –

j. polski

2e M. Kurek – historia
3 VIIa K. Walczak – matematyka 3c K. Janowiec –

j. niemiecki

Ia E. Musiała – edukacja wczesnoszkolna 3a B. Kornaś – wychowanie fizyczne
4 2d K. Niemiec – biologia IIIa E. Wojtuszek – edukacja wczesnoszkolna 3b B. Kornaś – wychowanie fizyczne
5 2b J. Chrobak – chemia IVb A. Mathea – j.angielski 3c B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 3b J. Chrobak – chemia Va lekcja odwołana 2b B. Kornaś – wychowanie fizyczne
7 2a lekcja odwołana 3b lekcja odwołana
8 2e lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA poniedziałek 18 grudnia 2017r.

lekcja K. Drabik K. Niemiec A. Tomaszkiewicz A. Kuczek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a J. Chrobak – chemia
2 2c J. Chrobak – wiedza o społeczeństwie 2e M. Wojnicka – matematyka 3c K. Walczak – matematyka
3 2a J. Chrobak – chemia 3b M. Wojnicka – matematyka VIIa K. Wieczorek – fizyka
4 VIIa J. Świerklańska – zajęcia z wychowawcą IVb K. Walczak – matematyka
5 3d G. Kokot – chemia 2d K. Oliwa – j. angielski
6 3b J. Chrobak – chemia 2e M. Misiak – zajęcia biblioteczne 2a M. Nowakowska – matematyka
7 VIIa lekcja odwołana, informatyka przeniesiona na lekcję 0 w czwartek 2a M. Nowakowska – matematyka

Uwaga, w najbliższym tygodniu odbędą się próbne egzaminy gimnazjalne. W związku z tym lekcje przez cały tydzień będą się rozpoczynały o godzinie 9:30 ( nie dotyczy klas 1 – 3 szkoły podstawowej). Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w dzienniku elektronicznym.

ZASTĘPSTWA   – WTOREK

lekcja K. Janowiec M. Kurek A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2c A. Mathea  – j. angielski VIIa J. Świerklańska – j. niemiecki z II grupą
2 3a E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
3 3b K. Oliwa – j. angielski IVb wyjazd do teatru IIIa wyjazd do teatru
4 3d T. Kierepko – j. polski 2b K. Walczak – matematyka
5 IVa wyjazd dod teatru Va wyjazd do teatru
6 2e A. Tomaszkiewicz – matematyka
7 VIIa G. Przyłucka – informatyka

 

lekcja M. Nowakowska
klasa nauczyciel zastępujący
     
2 2b B. Dolina – religia za środę
     
     
     
     

ZASTĘPSTWA piątek 8 czerwca 2017r

lekcja M. Czerny G. Kokot
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IVb lekcja odwołana
2 IVb lekcja odwołana
3 3b K. Laskowska – j. polski IVa M. Kurek – historia
4 2e P. Dubiel  – zajęcia 2a A. Mathea – j. angielski
5 2a T. KIerepko – j. polski VIIa B. Kornaś – wychowanie fizyczne
6 3a A. Lenarcik – j. polski Ivb T. Kierepko – j. polski
7

ZASTĘPSTWA   piątek 1 grudnia 2017r.

K. Szczepańska

lekcja klasa nauczyciel zastępujący
5 Va G. Przyłucka – zajęcia techniczne
6 VIIa J. Chrobak – historia
7 3d lekcja odwołana
8 3d lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA  czwartek 30 listopada 2017r.

lekcja K. Szczepańska M. Spławiński
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 Va lekcja odwołana
2 2e M.Kurek – historia
3 —-
4 VIIa G.Kokot – j. angielski
5 3d K. Oliwa – j. angielski 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
6 3d B. Kornaś – wychowanie fizyczne 3d E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
7 2d trening odwołany
8 2d trening odwołany

ZASTĘPTWA  środa 29 listopada 2017r.

lekcja B. Dolina B. Głąbica K. Szczepańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 3d trening odwołany
1 zgodnie z planem zgodnie z planem 3d trening odwołany
2 Va B. Kornaś – wychowanie fizyczne
3 VIIa E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
4 Ia E.Musiała – edukacja wczesnoszkolna 2e A. Mathea –

j. angielski

VIIa D. Zemła – wychowanie fizyczne
5 IVa I. Dudzik – plastyka 2e D. Zemła – wychowanie fizyczne
6 2e D. Zemła – wychowanie fizyczne
7 2a lekcja odwołana
8 2b lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA  poniedziałek 27 listopada 2017r.

B.Głąbica

lekcja klasa nauczyciel zastępujący
2 2a I. Dudzik – geografia
3 2e K. Wieczorek  -fizyka
4 2b M. Dybał – Nowakowska – geografia
5 2c G. Kokot – j.angielski
6
7 2d K. Walczak – matematyka

ZASTĘPSTWA  piątek 24 listopada 2017r

lekcja B. Głąbica I. Dudzik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
2 VIIa A. Kuczek – geografia
3 3c M. Kurek – historia
4 IVb G. Przyłucka – zajęcia techniczne
5 3a J. Chrobak – historia
6 3c M. Wojnicka – matematyka
7 3a lekcja odwołana
8 3a lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA czwartek 23 listopada 2017r.

lekcja I. Dudzik B. Głąbica
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
3 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne
4 Va K. Walczak – matematyka 2b M. Dybał  – Nowakowska – geografia
5 2a M. Kurek – historia VIIa A. Kuczek – j. polski
6 3 M. Kurek – historia
7 3b lekcja odwołana
8 3d lekcja odwołana

 

konkurs przedmiotowy z chemii – godz. 9:00 – biblioteka szkolna

ZASTĘPSTWA  środa 22 listopada 2017r.

lekcja I. Dudzik A. Romański
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
4 2a M. Kurek – historia zgodnie z planem
5
6 2a B. Dolina – religia za 7 lekcję
7 VIIa lekcja odwołana 3b lekcja odwołana
8 3a lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA poniedziałek 13 listopada 2017r.

lekcja W. Podsiadło
klasa nauczyciel zastępujący
1 3c lekcja odwołana
2 3a J. Chrobak – historia
3 2c K. Wieczorek – fizyka
4 2c warsztaty nt. Konstytucji RP

Bożena Dolina

lekcja klasa nauczyciel zastępujący
5 2a G. Kokot – j.angielski
6 IVa K Walczak – matematyka
7 3a Gr. I zwolniona do domu, gr. II – j. niemiecki za 8 lekcję
8 2d lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA  czwartek 9 listopada 2017r.

lekcja G. Przyłucka A. Tomaszkiewicz B. Kornaś A. Mathea
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IVa lekcja odwołana
2 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne
3 IVa,b chł. K. Szczepańska – wychowanie fizyczne 2a G. Kokot – j.angielski
4 3b M. Wojnicka – matematyka 2a D. Zemła – wychowanie fizyczne 3a K. Janowiec – j. niemiecki
5 IVb K. Niemiec – przyroda 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne IIIa wycieczka
6 2a M. Nowakowska  – matematyka 2b D. Zemła – wychowanie fizyczne Va wg. planu
7 2e lekcja odwołana IVa wg. planu

 

ZASTĘPSTWA środa 8 listopada 2017r.

lekcja B. Kornaś A. Tomaszkiewicz
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne
2 2e M. Wojnicka – matematyka
3 2a D. Zemła – wychowanie fizyczne IVb M. Wojnicka – matematyka
4

 

 

 

  K. Walczak G. Przyłucka
lekcja klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1
2 IVa J. Chrobak – matematyka
3 3a M. Dybał – Nowakowska – matematyka 3d K. Janowiec – j. niemiecki
4 3d K. Guzowska – Wieczorek – matematyka 3a J. Świerklańska – j. niemiecki
5 3d M. Kurek – historia 3b M. Nowakowska – informatyka

 

6 3a B. Dolina – religia 3b M. Nowakowska – informatyka
7 2b M. Wojnicka – matematyka 3a M. Nowakowska – informatyka
8 3c lekcja odwołana

 

 

ZASTĘPSTWA  wtorek 7  listopada 2017r.

 

lekcja A. Mathea  D. Zemła B. Kornaś 
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
2 zgodnie z planem zgodnie z planem IVa M. Kurek – historia
3 3a 3a D. Zemła –wychowanie fizyczne
4 2b G. Kokot – j. angielski 3b J. Chrobak – wiedza  społeczeństwie 3b J. Chrobak – wiedza  społeczeństwie
5 2a G. Kokot – j. angielski 3c A. Kuczek – j.polski
6 2b lekcja odwołana 2b lekcja odwołana
lekcja G. Przyłucka  26 października 2017r
klasa nauczyciel zastępujący
3 3d K. Janowiec – j. niemiecki
4 3a A. Mathea – j. angielski
5 3b A. Mathea – j. angielski
6 3b M. Dybał – Nowakowska  informatyka
7 3a M. Dybał – Nowakowska  informatyka
8 3c lekcja odwołana

ZASTĘPSTWA środa 18 października 2017r.

lekcja A. Romański M. Spławiński
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 3d trening odwołany
1 zgodnie z planem 3d trening odwołany
2
3
4
5
6
7 3b lekcja odwołana
8 3a lekcja odwołana

 

lekcja K. Oliwa – zastępstwa poniedziałek 16 października 2017r.
klasa nauczyciel zastępujący
1 3d lekcja odwołana
2 2d J. Chrobak – wiedza o społeczeństwie
3 Ib wycieczka
4 3a J. Świerklańska – j. angielski
5
6 3d lekcja odwołana
7

ZASTĘPSTWA  wtorek 3 października 2017

lekcja A. Kuczek A. Mathea K. Janowiec
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa
1 IV a lekcja odwołana 2c lekcja odwołana
2 2c B. Dolina religia 3a K. Oliwa – j. angielski z II grupą 3a K. Oliwa – j. angielski z II grupą
3 VIIa J. Chrobak – wdż

( za 8 lekcję)

2c M. Dybał – Nowakowska – j. angielski 3b K. Oliwa – j. angielski
4 2b G. Kokot – j.angielski
5 2a B. Kornaś – wychowanie fizyczne

 

ZASTĘPSTWA  poniedziałek 2 października 2017r.

lekcja E. Wojtuszek A. Kuczek A. Mathea
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 IIIa J. Chrobak – za WSP. w 3a 2b K. Laskowska – j.polski bez WSP.
2 IIIa M. Czerny – za WSP. w 3b 3c M. Wojnicka – matematyka zast.
3 IIIa B. Kornaś – wychowanie fizyczne  zast. VIIa K. Wieczorek – Guzowska – fizyka zast. 2b G. Kokot – j.angielski bez WSP.
4 IIIa I. Dudzik – edukacja plastyczna zast. 3b K. Janowiec – j.niemiecki bez WSP.
5 IIIa lekcja odwołana
6 2c K. Walczak – matematyka za WSP. w 2b
7 IVa lekcja odwołana

 

ZASTĘPSTWA piątek 28 września 2017r.

lekcja K. Oliwa J. Chrobak
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3b K. Janowiec – j. angielski
2 3d G. Kokot – j. angielski
3 2a J. Świerklańska – j. niemiecki

 

2d M. Kurek – historia
4 Ia wycieczka 2c G. Przyłucka – zajęcia techniczne
5 3a I. Dudzik – historia
6 2b M. Nowakowska – historia
2c lekcja odwołana

 

lekcja A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący
1 2e lekcja odwołana
2 3a J. Świerklańska – j. angielski
3 5a A. Mathea – j.angielski

 

 

 

ZASTĘPSTWA  czwartek  28 września 2017r.

lekcja E. Wojtuszek A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a M. Nowakowska
2 3a M. Czerny
3 3a M. Wojnicka
4 3a I. Dudzik
5 5a wyjazd  – M. Misiak
6 2e K. Wieczorek – Guzowska
7 7a wyjazd
8 2b lekcja odwołana

 

 

lekcja J. Chrobak M. Kurek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2e G. Przyłucka – zajęcia techniczne
2 2a K. Drabik – chemia
3 2b M. Nowakowska – historia
4
5 2b K. Drabik – chemia 2b I. Dudzik – historia
6 3b I. Dudzik – historia
7 3d zgodnie z planem
8 7a zgodnie z planem

 

 

 

 

lekcja K. Janowiec J. Świerklańska
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
0 2c zgodnie z planem
1 4b wyjazd 3d K. Szczepańska – wychowanie fizyczne

 

2 3d G. Kokot 3c A. Kuczek – j.polski
3 2e K. Drabik – chemia
4 3a A. Mathea – j. niemiecki
5
6

 

lekcja B. Dolina B. Kornaś
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 7a wyjazd
2 5a wyjazd 3a D. Zemła – wychowanie fizyczne

 

3 1b E. Ciesielska  – wychowanie fizyczne 4a wyjazd
4 4b wyjazd 2a D. Zemła – wychowanie fizyczne

 

5 2d B. Głąbica – geografia 3b D. Zemła – wychowanie fizyczne

 

6 2c G. Kokot – j.angielski 2b D. Zemła – wychowanie fizyczne

 

 

ZASTĘPSTWA środa 27 września 2017/2018

lekcja J. Chrobak A. Jendrysik
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a K. Drabik – chemia
2 3a K. Wieczorek – Guzowska – fizyka

 

3a SP E. Wojtuszek – edukacja wczesnoszkolna
2b K. Janowiec – j. niemiecki
3a J. Świerklańska – j. angielski

 

ZASTĘPSTWA  wtorek 26 września 2017r.

lekcja K. Walczak J. Chrobak
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a M. Nowakowska – matematyka

 

2 3d A. Romański – muzyka ( za 8 lekcję)
3 2b M. Wojnicka – matematyka

 

4 4a A. Mathea – j. angielski

 

2c A. Kuczek – j. polski
2b K. Drabik –  chemia

 

3b K. Drabik –  chemia

 

3a I. Dudzik – historia

 

7a lekcja odwołana

 

Zastępstwa poniedziałek 25 września 2017r.

lekcja K. Walczak K. Niemiec
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1
2
3 4a A. Lenarcik – matematyka
4
5 3a wyjazd 2d K. Drabik chemia
6 2b M. Wojnicka – matematyka

 

2e B. Kornaś wf
7 2b M. Wojnicka – matematyka

 

7a I grupa – zwolniona do domu

II grupa – wf K. Szczepańska

 

lekcja B. Głąbica T. Kierepko
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 5a K. Oliwa – j.angielski
2 2a I. Dudzik – geografia 4a W. Podsiadło – wf
3 2e A. Tomaszkiewicz – matematyka

 

3d wyjazd
4 2b M. Nowakowska – geografia

 

5 2c M. Wojnicka matematyka
6
7 2d lekcja odwołana

 

lekcja J. Chrobak B. Dolina
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 3a wyjazd
2
3 2a K. Drabik – chemia
4 2e K. Guzowska – fizyka
5 2b I. Dudzik – wos 2a M. Nowakowska – zajęcia świetlicowe
6 3b wyjazd 4a K. Oliwa – j.angielski
7 2c lekcja odwołana 3a wyjazd
2d lekcja odwołana

 

lekcja M. Kurek M. Czerny
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2e W. Podsiadło – wy
2 3b wyjazd
3 5a M. Wojnicka – matematyka( za  3b) 3a wyjazd
4 3c wyjazd
5 3b wyjazd
6 2d G. Kokot – j.angielski
7 3b wyjazd

 

lekcja K. Janowiec
klasa nauczyciel zastępujący
1 4b B. Kornaś – wf
2 3d wyjazd
3 4b D. Zemła wf
4 3b wyjazd
5
6

 

ZASTĘPSTWA piątek 22 września 2017r.

lekcja M. Czerny M. Kurek
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel  zastępujący
1 4b wycieczka
2 4b wycieczka 3c G. Kokot – j. angielski

 

3 3b K. Laskowska – j.polski
4 2e I. Dudzik – historia 3d T. Kierepko – j.polski
5 2a T. Kerepko – j.polski 2e E. Ciesielska – wychowanie fizyczne
6 3a A. Lenarcik – j.polski
7

 

 

lekcja K. Janowiec K. Walczak
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel  zastępujący
1 3b K. Oliwa – j.angielski 3d lekcja odwołana
2 2c J. Chrobak – j.angielski ( za 7 lekcję) 4a wycieczka
3 2a J. Świerklańska – j.niemiecki

 

4 3a M. Nowakowska – matematyka

 

5
6
7

 

ZASTĘPSTWA  czwartek 21 września 2017r.

lekcja M. Kurek K. Janowiec
klasa nauczyciel zastępujący podpis klasa nauczyciel zastępujący podpis
0 2c lekcja odwołana
1 4b wycieczka
2 3d G. Kokot – j.angielski
3
4 3a A.  Mathea – j. niemiecki
5 2a I. Dudzik – historia
6 3b I. Dudzik – historia
7 3d A. Mathea – j. angielski
8 7a lekcja odwołana

 

 

lekcja K. Walczak M. Czerny
klasa nauczyciel zastępujący podpis klasa nauczyciel zastępujący podpis
1
2 2b M. Wojnicka – matematyka

 

4b wycieczka
3 3d B. Kornaś/ E.ciesielska – wychowanie fizyczne 3b K. Laskowska – j.polski
4
5 3a M. Nowakowska – matematyka

 

2e T. Kierepko – j. polski
6 4a wycieczka 3a A. Lenarcik – j.polski
7 2a T. Kierepko – j.polski

 

 

ZASTĘPSTWA  środa 20 września 2017r.

lekcja K. Janowiec M. Kurek M. Czerny K. Walczak
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2b M. Nowakowska – j.niemiecki

 

2e G. Kokot –

j. angielski

2 3b K. Oliwa – j.angielski

 

4b wycieczka 4a wycieczka
3 3b K. Laskowska –

j. polski

 

3a M. Nowakowska/

A. Tomaszkiewicz – matematyka

4 2d B. Tarasek – geografia

 

2a I. Dudzik – historia

 

3b K. Laskowska –

j. polski

 

3d A. Romański – muzyka
5 3b A. Mathea –

j. niemiecki

 

2a T. Kierepko

-j. polski

 

3d B. Tarasek – geografia
6 4b wycieczka 4a wycieczka 3a B. Dolina – religia

 

7 2c lekcja odwołana 2d lekcja odwołana 2b M. Wojnicka – matematyka

 

ZASTĘPSTWA  wtorek 19 września 2017r.

lekcja K. Janowiec M. Kurek K. Walczak M. Czerny
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 2c A. Mathea – j.angielski 3a M. Nowakowska – matematyka
2 3a A. Mathea –

j. niemiecki

 

3d E. Ciesielska –wychowanie fizyczne 2a T. Kierepko – j.polski
3 3b K. Oliwa – j.angielski

 

4b wycieczka 2b M. Wojnicka – matematyka

 

2e A. Romański –zajęcia artystyczne
4 3d A. Tomaszkiewicz – matematyka 4a wycieczka 4b wycieczka
5 4a wycieczka 3a A. Lenarcik – j.polski

 

6 2e A. Tomaszkiewicz – matematyka 3a A. Lenarcik – j.polski

 

7 7a G. Przyłucka – informatyka

 

 

ZASTĘPSTWA  poniedziałek 18 września 2017r.

lekcja K. Janowiec M. Kurek K. Walczak M. Czerny
klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący
1 4b wycieczka 2e B. Tarasek – geografia

 

2 3d T. Kierepko –

j. polski

 

3b K. Laskowska –

j. polski

 

3 4b wycieczka 5a B. Kornaś – wf

 

4a wycieczka 3a A. Lenarcik – j.polski
4 3b A. Mathea –

j. niemiecki

3c G. Przyłucka – zajęcia techniczne
5 3b I. Dudzik – historia

 

3a M. Nowakowska – matematyka
6 2d B. Dolina religia 2b M. Wojnicka – matematyka
7 3b A. Mathea – j.angielski

 

2b M. Wojnicka – matematyka