Końcowe dni akcji „Zima w mieście” przebiegły jako zaskakujące i pełne wrażeń. Uczniowie  uczestniczyli w wyjeździe do „Laser Hause”, natomiast w szkole brali udział w warsztatach kulinarnych pieczenia pizzy, warsztatach plastycznych „Malowania twarzy”, czy w warsztatach z robotyki, które przygotowane zostały przez Pana Roberta Ruszela. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Na pożegnanie każdy z uczestników półkolonii otrzymał pamiątkowy dyplom. Czekamy i zachęcamy już dzieci do przygotowań do akcji „Lato w mieście”. Dziękujemy też wychowawcom za zaangażowanie i poświęcony czas dla naszych milusińskich. W przygotowania i przeprowadzenie zajęć zaangażowały się Panie: Ewa Ciesielska, Magdalena Dybał – Nowakowska, Gabriela Przyłucka, Beata Kornaś – Żabińska, Aleksandra Lenarcik, Krystyna Sabuda oraz Magdalena Misiak.