Przedmiotowe zajęcia pozalekcyjne – I semestr 2018/2019

Zajęcia dodatkowe w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

 

Nazwisko i Imię przedmiot adresaci zajęć dzień godzina
BD Kółko regionalne Według harmonogramu uzgodnionego z uczniami
KD chemia VIII, 3a, 3b, 3c poniedziałek 14:30 – 16:15
ID Plastyka/ wos Sp + 3a gim. środa 15:40 – 16:25
MN szachy Klasy I – II czwartek 13:30
Zajęcia wyrównawcze gimnazjum środa 13:30
BG Geografia, przyroda IV – VI wtorek 14:45 – 15:30
geografia gimnazjum wtorek 15:30 – 16:15
KJ Język niemiecki środa 15:30
AS j. angielski VIa Czwartek 13:50 – 14:35
3b wtorek 14:35 – 15:20
AK język angielski Klasy I, II,IV wtorek 7:05
Klasa 3a, środa 7:05 przygotowanie do egzaminu
Klasa 3d piątek

czwartek

13:50 przygotowanie do egzaminu

7:00 przygotowanie do konkursów

TK Język polski IV – VI Wtorek – piątek 7:15 – 8:00
IIIa, IIId poniedziałek 14:30 – 15:30
Zajęcia teatralne Klasy IV – VI czwartek 14:30 – 16:10
GK Język angielski Klasa VIII Wtorek 14:30 – 15:25
Klasa 3c środa 7:05 – 7:50
Klasa V poniedziałek 13:30 – 14:30
BK Gimnastyka korekcyjna Klasy I- II Poniedziałek 13:50 – 14:35
wtorek 12:45 – 13:30
AK Język polski Klasa VIII

przygotowanie do egzaminu

Piątek 14:30
Klasa VIII kółko Piątek 8:00
Klasa 3c  przygotowanie do egzaminu Piątek 13:45
Klasa 3c  kółko Poniedziałek 13:45
MK historia gimnazjum Poniedziałek 13:45
Gimnazjum piątek 8:00
AL Zajęcia plastyczne Klasy I-II piątek 12:40
EM „Mądra głowa – rebusy, zagadki, krzyżówki” Klasy I – II czwartek 12:40
KN biologia Klasa VIII sp i gimnazjum wtorek 14:30 – 16:15
KO Gry i zabawy językowe Klasa VI czwartek 8:00 – 8:45
GP Fotografia czwartek 15:30
Zajęcia wyrównawcze środa 7:05
AS Zajęcia wokalno – taneczne Ib piątek 12:45
Zajęcia logopedyczne Klasy I – II piątek 11:40
Język niemiecki środa 15:30 –
KW matematyka Poniedziałek co 2 tygodnie 7:10
KG matematyka Klasy VIII

i gimnazjum

środa 7:05
MW matematyka Klasy III gimnazjum środa 8:00
czwartek 7:10
EW Uczeń twórczy piątek 11:40
DZ koszykówka Klas IV – IIIg piątek 14:35