ZAJĘCIA DODATKOWE  2019/2020 II semestr

przedmiot Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia godziny
Język polski Kierepko Tomasz wtorek 13:55 – 14:40 ( Vb)
wtorek 7:15 – 7:55 ( VIIa)
środa 13:55 – 14:40 (Va)
środa 14:45 – 16:30 ( zajęcia teatralne)
Czwartek 7:15 – 7:55 (VIa)
Kuczek Anna wtorek 12:45 – 13:30
Wtorek 13:30 – 14:30
biologia Niemiec Katarzyna czwartek 15:30 – 16:15
geografia Głąbica Bożena Poniedziałek 8:00 – 8:45

 

ZAJĘCIA DODATKOWE – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

przedmiot Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia godziny
Plastyka dla smyka

 

Aleksandra Lenarcik

 

środa 12:50 – 13:35 klasy III
Czwartek 13:45 – 14:30 Klasy II
Koło odkrywców

 

Beata Mariańska Klasy III Piątek 12:45 – 13:30
Kodowanie na dywanie Grażyna Krok

Klasy I

wtorek 12:45 – 13:30
 

Łamigłówka – mądra główka

 

Ewa Musiała

Klasy IIa i III

 

Poniedziałek 7:10 – 7:50 klasy III
wtorek 12:30 – 13:30 klasy II
Zajęcia teatralno – taneczne Alicja Sowa

Klasy II

piątek 13:55 – 14:40
Koło szachowe Magdalena Dybał – Nowakowska

Klasy I – III

Środa 12:50 – 13:30

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

przedmiot Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia godziny
Język polski TK wtorek 13:30-14:30 (kl.7a)
czwartek 14:30 – 15:20 (kl.7a)
piątek 14:30 – 15:20 (kl.7a)
poniedziałek 7:15 – 8:00 (kl.6a)
środa 13:30 – 14:30(kl.5b)
czwartek 13:30 – 14:30 (kl.5a)
AK wtorek 12:45 – 13:30
Wtorek 13:30 – 14:30
Język angielski AK środa 13:55 – 14:40
piątek 13:55 – 14:40
Język niemiecki czwartek

 

 

7:05 – 7:50
 

fizyka, matematyka

KW-G

 

 

wtorek

7:10 – 7:50
biologia KN  

czwartek

 15:30 – 16:15
geografia BG poniedziałek

 

8:00 – 8:45

ZAJĘCIA DODATKOWE – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

przedmiot Nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia godziny
Plastyka dla smyka

AL

Klasy II czwartek 13:45-14:30
Koło odkrywców

BM

Klasy III piątek 12:50 – 13:35
Kodowanie na dywanie

GK

Klasy I wtorek

 

 

12:45 – 13:30
 

Łamigłówka – mądra główka

EM

Klasy IIa i III

 

 

wtorek

12:50 – 13:55
Zajęcia teatralno – taneczne

AS

Klasy II  

piątek

113:55 – 14:40
Koło szachowe

MD-N

Klasy I – III środa

 

12:50 – 13:35