31 stycznia w naszej szkole miały miejsce eliminacje ogólnopolskiego konkursu „ Wielka Liga Czytelników”. Do rywalizacji stanęli uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I – IV oraz V – VIII. W młodszej kategorii Karol Motyka z klasy IV A, jako jedyny mógł wziąć udział w rozgrywkach do etapu powiatowego, gdyż uzyskał wcześniej 6 sprawności, decydujących o prawie uczestnictwa w kolejnym etapie konkursu. W starszych klasach, do rywalizacji stanęło 9 osób, wśród których naszą szkołę będą reprezentowały w powiatowym etapie konkursu: Alicja Kiera, Karolina Kaps i Agata Domagała z klasy V A. Wszystkim uczestnikom (a było ich aż 34) i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za wytrwałość i systematyczność w rozwiązywaniu testów. Zachęcamy już do zaangażowania w kolejnej edycji konkursu.