Eliminacje do międzyszkolnego konkursu czytelniczego „Magiczny świat Harrego Pottera” już za nami. W zimowy piątek 19 stycznia zgłosiło się 19 chętnych uczniów, by podjąć wyzwanie rywalizacji, o możliwość reprezentowania naszej szkoły w rozgrywkach międzyszkolnych. W tym roku rywalizacja odbędzie się pomiędzy 17 katowickimi szkołami. Po raz pierwszy w całej historii wszystkich edycji konkursu mamy aż tak duże zainteresowanie. Tym bardziej, będziemy trzymać kciuki za naszych reprezentantów w osobie: Agaty Loski z klasy IIC, Mai Dembicz z klasy IIID oraz Mateusza Młynka z klasy VIIA.

KOORDYNATORZY KONKURSU:

Magdalena Dybał – Nowakowska