23 września (poniedziałek) w godzinach porannych w naszej szkole odbędzie się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem. Pisarz jest autorem tworzącym  książki dla dzieci. Szczególną popularnością wśród młodych czytelników cieszy się seria humorystycznych opowieści o kocie imieniem Cukierek, do której zaliczają się takie tytuły jak „Nie martw się, Cukierku!”, „Gdzie jesteś, Cukierku?” oraz wpisana od 2017 roku do kanonu lektur szkolnych dla szkoły podstawowej „Cukierku, ty łobuzie!”. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książek w cenie 20,00 zł za sztukę wraz z uzyskaniem cennego autografu. Natomiast dzieci, które w domu już posiadają w swojej biblioteczce książki Pana Cichonia, będą również mogły poprosić o podpis autora słynnej serii opowieści. W trakcie spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań pisarzowi.