Uczniowie aktywnie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu postanowili wziąć udział w ogólnopolskiej akcji, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Spośród wielu profili dzieci umieszczonych na stronie www.marzycielskapoczta.pl wybraliśmy sylwetki podopiecznych fundacji do których napisali listy chętni wolontariusze (3a gim,)         i uczniowie z klasy 2a, 2b i 1a szkoły podstawowej.
Listy i kartki dodają dzieciom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym sprawiają mnóstwo frajdy.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego udziału w akcji. Zapoznaj się z profilem dziecka, napisz list (kartkę) lub narysuj obrazek – każda forma wykonania jest mile widziana, włóż do koperty, a następnie wrzuć do skrzynki z napisem „Marzycielska Poczta” umieszczonej w naszej szkole, obok portierni. Nie zapomnij o naklejeniu znaczka. Akcja trwa do końca marca.

Tekst:M.Dybał-Nowakowska