„Razem na Święta” to akcja MEN celem której jest zachęcenie uczniów do pomocy innym i budowanie wspólnot, kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W tegorocznej inicjatywie pod patronatem Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wraz ze starszymi kolegami z klasy 6a, 6b, 7a i 8a przygotowali kartki świąteczne. Kartki zostały dostarczone bezpośrednio bliskim oraz samotnym osobom lub też wrzucone do skrzynek pocztowych. Pozostałe karki z życzeniami opiekunowie koła przekazali do Hospicjom Cordis i zaprzyjaźnionego domu pomocy społecznej w naszej dzielnicy. Akcja spotkała się z dużym odzewem ze strony uczniów naszej szkoły.  Mamy nadzieje, że przekazane karki świąteczne przyniosą okazję do uśmiechu, radości i wzruszenia, w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.