21 MARCA (Dzień Wagarowicza) drużyna w składzie: Bartłomiej Pławecki, Mateusz  Gepfert oraz Jan Warchał z klasy VIII reprezentowali  naszą szkołę w VII edycji gry miejskiej, której hasło przewodnie związane z przynależnością do Europy. Organizatorem wydarzenia było Technikum nr 15 im. T. Klenczara w Katowicach.  Aura pogodowa dopisała, więc uczniowie ochoczo przemieszczali się pomiędzy kolejnymi punktami terenowymi.  Pytania towarzyszące grze, były zgodnie z hasłem przewodnim, związane z tematyką Europy. Po kilku godzinach zmagań, nastąpił wyczekiwany moment ogłoszenia wyników i rozdania pamiątkowych dyplomów wraz z nagrodami. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce. Kolejną atrakcją kończącą spotkanie, było wspólne pieczenie kiełbasek i integracja drużyn przy ognisku. Liczymy, iż kolejna edycja gry terenowej zostanie za rok ponownie zorganizowana.