Mimo iż Dzień Babci i Dzień Dziadka już minęły, w szkole nadal o nich wszyscy pamiętają i postanowili uczcić tych niesamowitych SUPERBOHATERÓW. W zimowe popołudnie (5 lutego) Szkolna Grupa Teatralna oraz uczniowie klas pierwszych i drugich zaprosili swoich najbliższych na wspaniały koncert. Miał on dość swobodny charakter, a jego znakiem rozpoznawczym był śmiech, który nie schodził z twarzy zaproszonych gości. Na scenie bowiem rzeczywiście dużo się działo: skecze, wiersze, tańce współczesne i ludowe – każdy znalazł coś dla siebie. Najważniejsza jednak  była jednak atmosfera. Budowały ją wszystkie pokolenia: dziadkowie, rodzice, dzieci. Wszyscy, bawiąc się spektaklem, tworzyliśmy jedną, wyjątkową rodzinę. I na tym zapewne polega podstawowa rola każdej wspólnoty: jednoczenie. A dla wszystkich Babć i Dziadków jeszcze raz: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Relacja:T.Kierepko