Dzień Otwarty Szkoły

Wieczorem 13 marca szkoła otworzyła swoje drzwi szerzej niż zwykle. Odbył się bowiem Dzień Otwarty, w czasie którego rodzice naszych przyszłych uczniów mogli zobaczyć, gdzie będą pracować ich pociechy już od przyszłego roku. Była to doskonała okazja do zaprezentowania naszego dorobku, a jest on przecież spory – zarówno w sferze dydaktycznej jak i artystycznej oraz sportowej. Staraliśmy się dać rodzicom namiastkę atmosfery panującej w szkole, dlatego też na scenie pojawił się zespół muzyczny oraz grupa teatralna, która wystawiła spektakl pt. Jak się bajki pomieszały. Z kolei w salach lekcyjnych odbyły się warsztaty dla najmłodszych gości. Mogli oni ozdabiać babeczki, tworzyć wspaniałe pisanki, popróbować programowania i rozwiązywania zadań logicznych. Zajęciom towarzyszył śmiech dzieci, co było najlepszym dowodem na zainteresowanie przygotowanymi przez nas atrakcjami. Wszyscy mamy nadzieję, że ten wieczór podobał się dużym i małym gościom i sprawił, że od września będziemy mogli cieszyć się ich stałą obecnością w szkole.

Relacja:T.Kierepko